Choď na obsah Choď na menu
 


Uchiha Sasuke

 

Sasuke je tiež jednou z najhlavnejších postáv seriálu. Jeho klan, Uchiha klan, je považovaný spolu z Hyuuga klanom za najúžasnejší noblesný klan v listovej. Uchihovia majú medzi sebou špeciálne techniky, včetne takzvaného “kekei genkai”, čo sú techniky ktoré majú len členovia klanu a nikto iný sa to nemôže, ani nedokáže, naučiť. Preto je Sasuke tiež veľmi obľúbený, hlavne u dievčat a má tiež brata - Itachiho.

 

Obrázok

Keď bol malý, rodičia boli často veľmi zaujatý jeho geniálnym bratom a Sasukemu venovali veľmi málo pozornosti. Už v 13 rokoch sa bol Itachi schopný stať sa ANBU (ANBU sú veľmi schopný, nadpriemerný, Jouninova). Sasuke však svojich rodičov oslnil keď sa v ôsmych rokoch naučil techniku “Katon: Goukakyuu no Jutsu” - (oheň: technika veľkej ohnivej gule), čo je v Uchiha klane akýsi znak dospelosti.

Jedného dňa, keď sa večer vracal domov uvidel nepríjemnú vec. Celý jeho klan, včetne Sasukeho najbližších príbuzných, bol vyvraždený. Stál zatým, jeho brat Itachi ktorý následne Sasukeho vydieral pomocou Mangekyou Sharinganu, čo je pokročilá verzia obyčajného Sharinganu. Itachi celé toto odôvodnil len tým, že si chcel “overiť svoje schopnosti”.

Sasuke si dal za svoj sen číslo jedna zabiť svojho brata, Itachiho, a pomstiť sa mu zato čo urobil. Za svoj ciel číslo dva si Sasuke dal obnoviť svoj klan, do ktorého teraz patrí len on a jeho starší brat.

 

Obrázok

 

V Ninjovskej akadémii bol Sasuke nejnadanejší študent, ktorý mal vždy dobré známky a medzi všetkými dievčatami bol veľmi obľúbený, ale sám Sasuke do žiadnej nikdy zamiovaný nebol. Nakoniec bol Sasuke pridaný do týmu 7 spolu z Uzumaki Narutom a Haruno Sakourou. Sakuru to veľmi potešilo, pretože je jedna z najväčších Sasukeho obdivovateľiek. Uzumaki Naruto zase rozhodne tým že je v rovnakom týme ako Sasuke potešený nebol, pretože “perfektného Sasukeho” neznáša, ale naopak je zamilovaný do Sakury. Sasuke si myslí, že tým 3 členov ho môže len zhadzovať.

Počas skúšky Chuuninov Orochimaru (najnebezpečnejší Ninja ktorý je zároveň jeden z 3 legendárnych Sanninov) ho označí špecialnou prekliatou pečaťou ktorá mu dá obrovskú silu a zlobu. Táto pečať ho neskôr donúti k tomu, aby sa k Orochimarovi pridal pretože bude chcieť obrovskú silu na svoju pomstu, ktorú mu práve on môže poskytnúť. Orochimaru ho však chce len využiť, jeho úžasnú silu a schopnosti kekkei genkai.

Pri konci seriálu nastane dramatický súboj Sasukeho proti Narutovi, keďže Naruto chce zachrániť Sasukeho predtým aby sa dobrovelne odovzdal Orochimarovi. Sasuke ale nakoniec Naruta porazí a odíde do dediny zvuku za Orochimarum. Naruto si však sľúbil, že privedie Sasukeho späť.

 

Obrázok 

Základné informácie

  • Pozícia: Genin, v Shippudene chunnin, neskôr až Sannin podobne ako Naruto a Sakura
  • Vek: 1. séria 12 - 13; Shippuden 15- 16.
  • Učiteľ: Hatake Kakashi, Orochimaru
  • Tým: 1. séria Tým 7 Haruno Sakura, Uchiha Sasuke, učiteľ Hatake Kakashi

 


 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Natural Ways to Downgrade Blood Press

(Adabouribrig, 28. 7. 2018 7:53)

Torsion bras de quelqu'un est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par de vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/comment-utiliser-cialis/

Sasuke

(Lais, 16. 5. 2009 19:11)

Odkial vete ze sasuke bude neskor sanin?? Dokonca ani o tom ze by bol sunin nevem... sice by ma to strasne potesilo... ak mate nejaku stranku kde su tie casti tak daleko tak prosim mi ju tu napiste... dik...

Re: Sasuke

(jaja, 6. 4. 2013 14:39)

sasuke ním nebol a nikdy sa ním nestal :( a ani nestane pozri koment vyššie. Sasuke sa nikdy chuuninom nestal a tiež nie saninom, tým sú len tsunade, orochimaru a jiraiya. Sasuke je hladaný S a furt genin...
Takže admin týchto stránok podáva nepravdivé informácie

PRE TEBA

(MAREK, 17. 5. 2011 11:27)

SI BUZERANT.

Re: PRE TEBA

(Sasuke, 30. 12. 2012 20:14)

Ty kokot saske je najsilnejší!!!!!!!!!!!

SASKE

(SASKE, 8. 2. 2010 14:10)

CHECEM SA S TEBOU STRETNUUT SI OJ VSETKO PACIS SA MY UCHINA SASKE NAVSTIV MA PROSIIIIIIIIIIIIIM

Re: SASKE

(Sasuke, 25. 1. 2012 19:49)

Chcem abi si ma navstivil Uchiha Sauke Prosim!!!!!!!!!!!!!

Re: SASKE

(Drtic, 10. 9. 2012 19:15)

Hovno Deidara bi ho rozdrtil 20 ranami si piš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uchiha Sasuke

(Uchiha Sauke, 25. 1. 2012 19:47)

CHECEM SA S TEBOU STRETNUUT SI OJ VSETKO PACIS SA MY UCHINA SASKE NAVSTIV MA PROSIIIIIIIIIIIIIM !!!!!!!!!!!!

Sasuke

(Sasuke, 25. 1. 2012 19:45)

Chcem bit Sasuke Uchiha aj shopnosti chcem mat sasuke je moja najoblubenejia postava z naruta shipppuden

SASUKE

(Sasuke, 18. 10. 2011 18:38)

CHcem bit ty brid na Bysterec v Dolnom Kubine zazvon vo panelaku 2066 vo vchode 13 alebo 11 a vo vchode 11 zazvon janka Mudronova a vo vchode 13 zazvon ingrit benusova a ja ti otvorim v oboch.POZOR IBA AK SI SKUTOCNI! Ak neprides tak mi zlomis srdce!aj ja som vlastne s klanu Uchiha posledni ako ty.

mgg xD

(YoSi, 15. 9. 2011 8:56)

OMGG xD mas tu toho hroozne malo xD podtstae vobec nci s shippudenu a uz so mtoto vydel na ine jstranke taze ted nevim kdo z koho xD mas tu info je nz klasik naruto shipuden ze bol nakoniec stihanejsi nez akatsuki tu vobec nemas spomenute :D

Výhrady

(Seiya, 9. 9. 2011 8:31)

Takze mám pár vyhrad sasuke sa nikdy nestal chuninom ak mas nejakú kapitolu mangy kde ho vymenovali za chunina napíš. A sasuke sa tiež nestal saninom kedy sa uz ty ľudia naucia že sanin neieje oficiálna hodnosť tu si len vymislel hanzo pre jiraju oroxichta a tsunade. Naruto sa tiež nestal saninom on je tak ako sasuke stále genin(ale schopnostamy je ako sasuke trieda S) jedine sakury nieje genin ale chunin ALE NIEJE SANIN

cista pravda

(Sasuke Učiha, 13. 3. 2011 17:14)

Ja som mu dost podobny lebo som asi tak stary ako on a mam starsieho brata ktory odisiel

Sasuke Uchiha

(Sasuke Uchiha, 14. 10. 2010 16:34)

Chcem bit Sasuke Uchiha aj shopnosti chcem mat :D

čistá sakura:D

(sakura, 4. 9. 2010 20:56)

mne sa sasuke lubiii sak keby sa mi nelubil to by som nebola sakura:)

si blbec

(Deidara, 1. 4. 2010 17:17)

mne to nahodou nasial GOOGLE ale mas to tu strasne malo obrazkou malo textou atd...
uplne strasne blba a hlupa stranka
vylepsi si to tu!

SASKE

(SASKE, 19. 2. 2010 18:18)

saske mchcem bit niiiiiiimmmmmmmmmmm

SASKE KUN UCHINA

(SASKE KUN, 8. 2. 2010 14:14)

http://iserialy.sk/serialy/naruto-shippuden/ TUMAS SASKE KUN

sasuke je buchnuti do sakuri

(stevko hrmo, 23. 1. 2010 9:56)

sasuke je dobri preto lebo jeho technikou je kekei genkai to je ale vecicka co.