Choď na obsah Choď na menu
 


Uchiha Madara

 

Obrázok

 

Madarova slávna a mocná Chakra bola najsilnejšia zo všetkých Uchíhov. Kyuubi považoval túto Chakra za prekliatu pokrvnú vlastnosť klanu Uchiha a hrozivejšiu, ako jeho vlastná. Madara sám povedal, že má schopnosť ovládať biju a to cez Mangekyou Sharingan. Táto schopnosť bola podobná, čo vlastnil Shodaime Hokage - Mokuton.

Uchiha Madara vyrastal v dobách, kedy moc a sláva znamenala všetko. Preto zabil priateľa k získaniu Mangekyou sharinganu. Čím viac bol klan Uchiha slávnejší, tým viac nepriateľov stálo proti nemu a bolo potreba zvýšiť silu klanu. Ich hlavným nepriateľom bol lesný klan Senji, ktorý viedol Hashirama-Shodaime Hokage. Keď si jedna dedina najala Senji, druhá dedina si najala Uchihov. Uchihovia boli pre nich rovnocennými súpermi. Madarov brat so všetkým súhlasil a dobrovolne ponúkol svoje oči. Madara tím získal dokonalý-večný Mangekyou a stal sa vodcom všetkých Uchihov.

Obrázok


Klan Senji zrazu požiadal o mierovú zmluvu s klanom Uchiha a Madara ako jediný to odmietol. ,, Kam zmizla nenávisť, ktorú jeden klan k druhému pociťoval a pre čo sa môj brat obetoval? "Ako vodca Uchihov musel rešpektovať ich rozhodnutie. Neskôr uzavrela Aliancia dohodu so zemou ohňa na obranu ich uzemia a tak vznikla Konohagakure - Skrytá Listová dedina. Ostatné krajiny ich
ihneď napodobily a boje pomaly ustávali.

Ale potom sa začala voľba prvého Hokage. Túto úlohu dostal Hashirama. Uchihovia strácali svoju dôležitosť a pre ich ochranu si zvolil svoju cestu a postavil sa proti Hashiramovi. Žiadny z Uchihov nechcel aby bol Hashirama Hokage. Mysleli si, že chce znova rozpúta vojnu.

Obrázok


Madara posadnuty túžbou vrátil sa spolu s Kyuubim a vyzval Konohu na súboj. Madara bol porazený v Údolí konca - the Valley of the End, kde sú postavené 2 gigantická sochy Uchiha Madaru a Senji Hashiramy pri vodopáde.Po porážke odišiel zahanbení a založil organizáciu Akatsuki.

Všetci si mysleli, že Madara je mŕtvy, dokonca aj Hashirama si to myslel, ale on stále žil. Aby sa zamedzilo podobnému incidentu, dal Nidaime Hokage specialnu funkciu pre Uchiha klan - vojenskú políciu v listovej. Ale jej pravým účelom bolo držať Uchihy stranou, podriadiť si ich a ovládnuť.Tí vnímavejšie odhalili, o čo v skutočnosti ide a pokúsili sa nasledovať Madaru v jeho stopách, ale už bolo neskoro. Madara je momentálne hlavný vodca Akatsuki známy ako Tobi a tiež Mizukage vo vesnici ukrytej v mlhe.

Obrázok


 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

eeeee

(ShurIQ, 7. 7. 2009 17:48)

Z kadiaľ je tento text ak sa môžem spýtať? Pripadá mi, akoby bol len hodený do Google Translate a následne skopírovaný na túto stránku bez akejkoľvek korektúry.

Re: eeeee

(..., 6. 4. 2013 13:47)

je to z jednej časti tam to takto podobne rozprávali... NO a ignoranti čo piskujú že Tobi je Madara tak sa mília :D

tobiouš

(kimimouš, 3. 9. 2012 16:58)

moji oblubeny s naCHuta je naj....
Madara Uchiha(tobíík)
Sasuke Uchiha
kimimaróóóó=deidara(rovnako..)

Uchiha

(kaja, 15. 4. 2010 19:52)

Uchiha clan je najlepsi!!!!!!!!!!!!

Re: Uchiha

(kimimouš, 3. 9. 2012 16:56)

maš velku pravdu :D :D

debily

(marek, 8. 1. 2012 15:52)

prosim vas kto povedal ze tobi neni madara je to madara idioti a nakonci by mal sasuke a naruto bojovat proti madarovy

Ubg

(Seiya, 5. 1. 2012 23:18)

To že je Tobi Madara je nepodložené tvrdenie a najnovšie diely mangy to vyvracajú.

see

(stevoo, 2. 2. 2011 21:30)

cawte vyborna stranka ... dobre clanky fajn je to tu ...... :D madara je najlepsi zo vsetkyh chcem byt on .. je super mam ho rad ....... vyborna stranka odporučam

chyba

(Admin , 25. 8. 2009 8:39)

ospravedlnujem sa za chyby ale clanky vybera admin 2 ten je za ne zodpovedný