Choď na obsah Choď na menu
 


Kaguya Kimimaro

 

 

Obrázok

Kaguya Kimimaro je piatym členom zvučnej štvorky, ktorá sa dočasne zmenila na zvučnú Päťku. Pôvodná mala štyroch členov (Tayuya, Jiroubou, Kidoumaru, Sakon a Ukon, ktorí žili v jednom tele) ho boli donútení prijať aj cez ich protesty, pretože Kimimarové schopnosti prevyšovali ich. On bol jediný z klanu Kaguya kto prežil útok na skrytú hmlovú dedinu. Klan Kaguya mal svoju dedičnú vlastnosť, vďaka ktorej bol schopný manipulovať svojimi kosťami podľa potreby. Kimimaro bol najmocnejší člen tohto klanu, preto ho nechali väčšinu jeho života zavreného v klietke a von ho pouštali len, keď potrebovali, aby bojoval. Na jeho ceste do Skryté hmlovej sa stretol so Momochi Zabuzou a Hakuom, ktorí opustili dedinu po neúspešnom prevrate.

Kimimaro je vhodný pre boj z blízka. Je schopný regenerovať a tvoriť nové kosti, preto má nekonečnú zásobu kostí, ktoré môže používať proti protivníkovi. Kimimarova jediná slabá stránka je choroba, ktorou trpel (možná tuberkulóza, kvôli jeho krvavému kašľu). kým sa u neho táto choroba neprejavila, bol najvhodnejší kandidát na Orochimarova hostiteľa. Kimimaro je orochimarovi silne zaviazaný, pretože orochimaru bol jediná osoba, ktorá sa o neho starala.

Obrázok

Kimimaro zomrel v boji s Rock Leem a Gaara. Hoci bol schopný odraziť všetky Gaarovy útoky, a dokonca nakoniec mal aj navrch. Podľahol však svojej chorobe tesne pred tým, než stačil zabiť Gaara nečakaným útokom.

Hoci Kimimaro patril ku klanu, ktorý miloval zabíjanie, vraždy a masakrování, a že bol najsilnejší z tohto klanu, Kimimaro nebol zlý a násilnícky. On len nepoznal vonkajší svet. A sám ani nevedel, prečo vlastne bojuje, ale len do tej doby než stretol orochimara. Rovnako ako Uchiha Itachi ani Kimimaro na sebe nedával poznať akékoľvek pocity, okrem niekoľkých momentov v boji s Gaara.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Kimimaro

(kimimouš, 3. 9. 2012 16:53)

lubiš sa mi móóóóóóóóóóóóóc.....
hlavne tie kosti čo možeš vydať s tela :D :D :D
podla mna si naj..
deidara je proti tebe lama...
všetci ju vychvalujú ale ja som za svoje :D :D :D :D
kimimaróóóóóóóóóóóó

Re: Kimimaro

(kimimouš, 3. 9. 2012 16:54)

s tu deidaru to berem teda spEt! :D
kimimaro je na takej urovni ASI ako deidara.....